https://www.cryptoqueen.pl • Rynek kryptowalut blog


cryptoqueen.pl

- -, -- -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.cryptoqueen.pl • Rynek kryptowalut blog - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-06

Kryptowaluta to pierwsze odkrycie w systemie finansowym, które zostało stworzone poza różnego rodzaju instytucjami finansowymi, bez współpracy z nimi. Oznacza to, że jest to nowoczesny i niezwykle prosty system, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Przez wiele krajów kryptowaluta uznawana jest za jednostkę walutową. Szacuje się, że dziś notowanych jest mniej więcej 200 kryptowalut na specjalnych giełdach, a najpopularniejszą z nich jest bitcoin. Jest to pierwsza waluta cyfrowa na świecie, którą można płacić w kantorach, bankach, punktach handlowych, jak również internecie.

U podstaw tej idei leży tak zwany łańcuch bloków, czyli otwarta sieć, do której dostęp mieć może każda osoba, a to za sprawą dedykowanych aplikacji, czy też handlowych punktów. Dzięki specjalnemu zapisowi w tym właśnie łańcuchu żaden bitcoin nie będzie wydany podwójnie lub też ukradziony. Warto również wiedzieć, że transakcje są publiczne, a ich historię można bez problemu zweryfikować. Rynek kryptowalut opisywany jest na blogu cryptoqueen.pl.

#


Użytkownik ordaninen dodał komentarz Ocena 5
Dla mnie ten blog to dobre źródło informacji o rynku kryptowalut. :) Zaglądam tu często by poczytać np. o Bitcoinie i nowinkach z nim związanych.
Opublikowano: 2019-04-15 14:46:14

Podobne firmy w pobliżu:

Euro Furniture


Stanmore, London, Dalston Gardens 16

Przejdź

Copywriter.pl


Kraków, xxxxx x

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm