Gabinet stomatologiczny TRIDENT - Stomatolog wilanów


Gabinet stomatologiczny TRIDENT

Kosiarzy 24a, 02-953 Warszawa

Tel: +48 (22) 651-73-68

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gabinet stomatologiczny TRIDENT - Stomatolog wilanów - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-06

Wizyta w gabinecie dentystycznym często kojarzy się z bólem i cierpieniem. Może mieć to związek z traumatycznym przeżyciem z dzieciństwa lub wynikać z uprzedzeń podpatrzonych zazwyczaj u rodziców. Zepsuty ząb, długo nieleczony sprzyja rozwojowi bakterii w jamie ustnej, co w konsekwencji może prowadzić do zagrożenia dla całego organizmu. W takim przypadku wizyta u dobrego dentysty jest konieczna.

Na warszawskim Wilanowie działa niejeden stomatolog zajmujący się leczeniem zębów z uwzględnieniem nowoczesnych metod terapii. Chcąc umówić się na wizytę, można wejść np. na stronę trident.waw.pl i zapoznać się z ofertą świadczonych usług dentystycznych. Doświadczony zespół lekarzy dba o dobre samopoczucie pacjentów, używając wysokiej jakości materiałów i środków służących m.in. do wybielania zębów. 

Gabinety wyposażone w nowoczesne urządzenia umożliwiają szybką i skuteczną diagnostykę, pozwalając lekarzom dobrać odpowiednią metodę leczenia bezpieczną zarówno dla młodych pacjentów, osób starszych i kobiet w ciąży. Czas spędzony na fotelu dentystycznym może być przyjemny nawet dla dzieci.

https://trident.waw.pl/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm