Macromedica Centrum Medyczne - Dermatolog


Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa

Tel: 22 841 06 79

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Macromedica Centrum Medyczne - Dermatolog - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-12

Konsultacje dermatologiczne są polecane wszystkim osobom z wszelkiego rodzaju problemami skóry, włosów oraz paznokci. Takie schorzenia mają negatywny wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale również na nasze zdrowie. Aby pozbyć się uciążliwych problemów lub zapobiec poważnym komplikacjom w przyszłości, warto zdecydować się na profesjonalnego dermatologa, który będzie w stanie rozpoznać objawy i skutecznie się ich pozbyć.

Godny zaufania dermatolog w Warszawie, który pomógł już wielu pacjentom, to lekarz z Kliniki Medycznej Macromedica. Na stronie internetowej macromedica.pl mogą Państwo zapoznać się z szeregiem usług oferowanych przez placówkę oraz ich specyfikacją. Wszystkie wizyty w tej placówce  gwarantują skuteczne i efektywne leczenie w miłej atmosferze. Zachęcamy do wybory tej kliniki i zadbania o swój stan zdrowia razem ze specjalistami z Macromedica.

https://macromedica.pl/dermatolog-warszawa/


Użytkownik Bartek Ziółkowski dodał komentarz Ocena 4
U mojego syna pojawiły się jakieś dziwne krosty na nogach, dokładnie zdiagnozował to dermatolog z Macromedic'i. I syn szybko pozbył się tego "problemu".
Opublikowano: 2018-03-16 13:27:07

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm