https://probox.pl/ - Grill gastronomia


F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Trakt Brzeski 58, 05-077 Warszawa

Tel: 22 77 33 893

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://probox.pl/ - Grill gastronomia - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-16

Jeśli prowadzisz firmę gastronomoczną i szukasz do niej sprzętu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, to nie mogłeś lepiej trafić.

Każdy, kto zawodowo zajmuje się gastronomią doskonale wie, że odpowiedni sprzęt to podstawa w przygotowywaniu pysznych dań. Dla osób, które zainteresowane są urządzeniami takimi jak grill gastronomiczny, firma Probox przygotowała specjalną ofertę. Dostępne są tu bowiem:

- grille kontaktowe,

- płyty grillowe,

- grille gazowe.

Grille kontaktowe będą świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują serwować ciepłe kanapki i hot-dogi. Są to urządzenia funkcjonalne, proste w obsłudze, zapewniające szybkie przygotowywanie posiłków. Płyty grillowe sprawdzą się w profesjonalnych placówkach gastronomicznych. Dzięki nim obróbce termicznej można poddać każdy rodzaj mięs, ryb i warzyw. Alternatywę stanowią grille gazowe, które zapewniają równie szybkie przygotowywanie produktów spożywczych i przyciągają atrakcyjną ceną. 

Na stronie probox.pl znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje na temat produktów. Zapraszamy!

 

https://probox.pl/kategoria-produktu/86/grille-kontaktowe-do-gastronomii


Użytkownik athiss dodał komentarz Ocena 3
Uważam, że takie grille, jakie ma w swojej ofercie Probox.pl, będą znakomitym rozwiązaniem dla prowadzących gastronomię. To funkcjonalne urządzenia, które pozwolą szybko serwować smaczne posiłki.
Opublikowano: 2018-03-20 10:47:42

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm