Orbitrek magnetyczny


Lord4Sport

Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań

Tel: 616229561

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Orbitrek magnetyczny - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-11-03

Oferta tego doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego skierowana jest do osób, które poszukują wysokiej jakości sprzętów fitness w atrakcyjnych cenach. Można tu zamówić urządzenia treningowe przeznaczone zarówno do użytku w domu, jak i na siłowniach. W asortymencie dostępne są między innymi rowery treningowe. Modele magnetyczne, spinningowe i poziome są proste w obsłudze i odporne na intensywną eksploatację. W LORD4SPORT.PL znajdują się też bieżnie wyposażone w czytelny monitor LCD. Umożliwia on kontrolę tętna i ilości spalanych kalorii. 

Bardzo przydatny podczas ćwiczeń jest także orbitrek magnetyczny. Mogą z niego korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby trenujące w domu. Nie zajmuje dużo miejsca, dlatego sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki temu urządzeniu można wzmocnić mięśnie nóg, pośladków, brzucha i rąk. 

Klienci często zamawiają tu również inne sprzęty, takie jak wioślarze, steppery i atlasy. W sklepie można nabyć też różne akcesoria przydatne podczas treningów.

https://lord4sport.pl/category/sprzet-fitness-uzytek-domowy-orbitreki


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Komorniki, Malinowa 22

Przejdź

PR9 Sp. z o. o.


Poznań, Źródlana 19

Przejdź

PR9 Sp. z o. o.


Poznań, Źródlana 19

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm