Terapia adhd warszawa


Jasna Psychoterapia

Aleje Jerozolimskie 99, 02-001 Warszawa

Tel: 538458111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Terapia adhd warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-04-20

W gabinetach zespołu psychoterapeutów pomoc znajdą osoby dorosłe oraz dzieci. Na sesje terapeutyczne można zapisywać się w dowolnym momencie. W grę wchodzą pojedyncze spotkania lub cała seria wizyt. Wszystkie istotne szczegóły na ten temat zamieszczono na stronie internetowej jasnapsychoterapia.pl. 

Wśród licznych świadczeń oferowanych w tym miejscu znajduje się terapia ADHD w Warszawie. Psychoterapia jest jedną z najczęstszych form terapii stosowanych w leczeniu tej przypadłości. Skupia się ona na nauce strategii radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi i behawioralnymi poprzez modelowanie myśli i postaw pacjenta. Często wykorzystywane są również techniki relaksacyjne i medytacyjne, które pomagają w niwelowaniu stresu i poprawie koncentracji.

Każda osoba, która zdecyduje się na terapię, bierze udział w wielu rozmowach z terapeutą, który dokładnie ocenia jej stan i pomaga dopasować najlepsze rozwiązania. Jeśli chodzi o nadpobudliwość, podstawą jest nauczenie się technik pozwalających na wyciszenie.

https://jasnapsychoterapia.pl/terapia-adhd-warszawa/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm