Szafa na zamek


STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Szubińska 101d, 86-005 Białe Błota k/Bydgoszczy

Tel: +48 52 381 42 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szafa na zamek - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-04-06

Firma specjalizuje się w produkcji sejfów i szaf na broń. Modele zaprezentowane w katalogu spełniają wszystkie normy określone dla tego rodzaju wyrobów. Dzięki temu kupujący może mieć pewność, że jego broń będzie bezpieczna i nie dostanie się w niepowołane ręce. To bardzo ważne dla każdego jej właściciela.

Już dziś zaopatrz się w sprzęt wysokiej klasy i przekonaj się, jak dobrze spełnia swoją funkcję, ułatwiając wygodne składowanie strzelb i amunicji. Szafa na zamek występuje w kilku kolorach, w tym szarym, czarnym, zielonym antycznym, srebrnym i w wielu innych. Możliwe jest również łączenie ze sobą wybranych odcieni.

Na stronie sejfy-stalpol.pl zamieszczono poglądowe zdjęcia, ukazujące produkty z oferty. Dodatkowe atuty - jak regulowane i przestawne półki, skarbczyk, stojak z uchwytami piankowymi na broń krótką, uchwyty - dają sporo możliwości wykorzystania szafy. Sprawdzają się zarówno w domach, jak i w siedzibach jednostek służb mundurowych czy na strzelnicach. Meble można kupić na raty.

https://www.sejfy-stalpol.pl/szafy-na-bron-klasa-s1-serii-standard/264-szafa-na-bron-gg-6-zamek-elektroniczny.html


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Bydgoszcz, Toruńska 286

Przejdź

Autokasacja U Jacka


Aleksandrów Kujawski , Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Przejdź

Soldier Equipment


Bydgoszcz, Fordońska 159

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm