Pzu życie andrespol


Emultipolisa sp. z o.o.

Rokicińska 125b, 95-020 Andrespol

Tel: 501 864 146

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pzu życie andrespol - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-04-25

Ubezpieczenie na życie to jedna z najczęściej wybieranych ofert z katalogu prezentowanej firmy. Klienci sięgają po nie głównie dlatego, że chcą zabezpieczyć swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe, po ewentualnej śmierci. Firmy ubezpieczeniowe przygotowały wiele pakietów polis, które różnią się od siebie zakresem działania oraz oczywiście ceną. 

Wszystkie ubezpieczenia można zawierać w punkcie stacjonarnym. W większości przypadków do podpisania umowy wystarczy dowód osobisty oraz złożone deklaracje. Emultipolisa to firma z Andrespola oferująca polisy PZU Życie oraz ubezpieczenia innych firm. 

Wykupując ofertę związaną z ochroną życia, można także wybrać produkt ubezpieczeniowy, który gwarantuje ochronę medyczną. W tym przypadku klient może otrzymać środki, gdy zostanie potwierdzony przypadek nowotworu złośliwego lub innej poważnej choroby, będzie miał miejsce pobyt w szpitalu, zostanie przeprowadzona operacja chirurgiczna lub po prostu zostanie stwierdzony uszczerbek na zdrowiu osoby ubezpieczonej.

http://www.emultipolisa.com.pl/ubezpieczenie-na-zycie/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Solcraft Sp. z o. o.


Brzeziny, Bogdanka 7F

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm