https://sweetcake.com.pl • Podkłady pod tort


Sweetcake.com.pl

Gliniana 32-34, 50-525 Wrocław

Tel: +48 730 88 11 52

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://sweetcake.com.pl • Podkłady pod tort - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-09

Podkłady tortowe należą do oferty sklepu internetowego SweetCake. Dzięki nim bez trudu przetransportujesz tort na talerz. Ciężko wyobrazić sobie przygotowywanie tortów na zamówienie bez odpowiedniego do tego zestawu produktów ułatwiających pracę cukiernika. Podkłady pod tort zamówisz na stronie sweetcake.com.pl. Różnią się one kolorem, kształtem, jak i wielkością. Oprócz nich zakupisz tutaj m.in. formy silikonowe oraz aluminiowe do pieczenia. Udekorowanie tortu z pomocą foremek do masy cukrowej będzie zdecydowanie łatwiejsze, a upieczenie idealnie prostego biszkoptu z opaskami do równomiernego wypiekania będzie wręcz banalne.

SweetCake gwarantuje szybką wysyłkę towaru. W ofercie sklepu znajdziesz wyłączenie wysokiej jakości produkty. Jeżeli chcesz zwrócić zakupione towary, dla SweetCake to żaden problem.

https://sweetcake.com.pl/47-podklady


Użytkownik ticklishladybug890 dodał komentarz Ocena 5
Adres Sweetcake.com.pl powinien być ważny dla każdego, kto zajmuje się wypiekaniem słodkości. Mają bogatą ofertę: od podkładów pod tort po masy cukrowe, czyli wszystko co niezbędne do tego by oczarować swoimi wypiekami. :)
Opublikowano: 2020-01-08 13:24:36

Podobne firmy w pobliżu:

Smaczna Paczka


Katowice, Karłowicza 10

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm