Badania psychiatryczne • http://badaniapsychotechniczne.pl/


DCP Badania

Dyrekcyjna 37, 50-528 Wrocław

Tel: +48 71 332 36 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Badania psychiatryczne • http://badaniapsychotechniczne.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-10

Zdrowie psychiczne jest ważne w różnych kontekstach, także pod kątem wykonywania niektórych obowiązków zawodowych. Dlatego właśnie tak istotne jest, aby mieć pewność, że zatrudniana osoba nie boryka się z problemami, jakie mogą znacząco utrudnić jej realizację zadań, a czasami całkowicie to uniemożliwić. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zapewnia w tym zakresie w pełni profesjonalną pomoc, do tego oferowaną w korzystnych cenach.

Wyjątkowo rzetelne i dokładne badania psychiatryczne we Wrocławiu nie są już rzadkim dobrem. Warto jednak skorzystać ze wsparcia rekomendowanego ośrodka. Posiada on rozległe doświadczenie i znakomity personel, jaki jest w stanie trafnie zdiagnozować problemy bądź całkowicie je wykluczyć. Wszystko odbywa się fachowo i z pełnym poszanowaniem interesów zarówno badanego, jak i zlecającego usługę pracodawcy.

http://badaniapsychotechniczne.pl/badania/16/badania-psychiatryczne


Użytkownik yavugatid dodał komentarz Ocena 5
W tej placówce mamy możliwość wykonania badań psychologicznych dla kierowców. Dysponuje ona doświadczoną kadrą, co daje nam pewność, że niniejsze badania będą wykonane rzetelnie.
Opublikowano: 2018-10-09 09:00:15

Podobne firmy w pobliżu:

RYSOWNIA


Wrocław, Parkowa 25

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm