Płyty stropowe kanałowe • https://www.prefabetostrow.pl


"PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.

Różańska 84, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Tel: 29 74 539 31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Płyty stropowe kanałowe • https://www.prefabetostrow.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-04-25

Aby zapewnić trwałość stropu, warto wybrać do tego odpowiedniej jakości produkt. Świetnie sprawdzą się tutaj płyty stropowe kanałowe, dostępne w ofercie firmy PREFABET OSTRÓW MAZ. Sp z.o.o. Wchodząc na stronę internetową wspomnianego producenta, klient ma okazję zaznajomić się z bogatą ofertą na prefabrykaty żelbetonowe, które może z powodzeniem wykorzystać podczas prac budowlanych w nowopowstałym budynku.

Płyty posiadają trzy stopnie wytrzymałości: 4,5 kN/m2, 7,5 kN/m2 oraz 10 kN/m2. Maksymalna długość elementów dostępnych w ofercie wynosi 6m. Pozwoli to na łatwe i szybkie pokrycie wymaganej powierzchni stropu. Szerokość płyt można również łatwo dopasować do potrzeb. Do dyspozycji klienta są modele o wymiarze 1,5m, 1,2m i 0,9m.

Dzięki otworom w płytach strop może odpowiednio oddychać. Zapewnia to także niezbędną elastyczność w przypadku zapadania się budynku lub jego niewymuszonych ruchów z uwagi na ukształtowanie terenu, na którym budynek jest postawiony. Daje to pewność stabilności podłoża na lata.

https://www.prefabetostrow.pl/oferta/prefabrykaty-zelbetowe


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm