Buty robocze budowlane | Workwear-sklep.pl


Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Powstańców Wielkopolskich 12b, 61-895 Poznań

Tel: 61 853 75 32

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Buty robocze budowlane | Workwear-sklep.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-10-28

Przed przystąpieniem do pracy każdy pracownik powinien być dobrze przygotowany. Jego stanowisko pracy musi być bezpieczne, a sam pracownik powinien posiadać służbową odzież roboczą, która pozwoli mu wykonywać jego obowiązki w wygodny sposób. 

W skład odzieży roboczej wchodzi również obuwie, które na niektórych stanowiskach pracy jest obowiązkowe. Na przykład buty robocze budowlane są koniecznie, bo w każdej chwili może dojść do upuszczenia czegoś na stopy, co bez odpowiedniego obuwia może się skończyć tragicznie. 

Odzież roboczą warto kupować w specjalistycznych miejscach. Na przykład na stronie workwear-sklep.pl znajduje się jeden ze sklepów, w których każdy może znaleźć odpowiednie modele obuwia czy odzieży. Dzięki zaskakująco niskim cenom nie trzeba martwić się kosztami zakupów w tym miejscu. 

https://workwear-sklep.pl/buty-robocze/wedlug-zawodu/buty-robocze-budowlane.html


Użytkownik encidro dodał komentarz Ocena 4
W tym sklepie odzież oraz obuwie dla profesjonalistów jest w świetnej jakości. Moi pracownicy nie narzekają na ten asortyment, który sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych (podczas deszczu czy mgły).
Opublikowano: 2019-11-27 12:37:22

Podobne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Komorniki, Malinowa 22

Przejdź

PR9 Sp. z o. o.


Poznań, Źródlana 19

Przejdź

PR9 Sp. z o. o.


Poznań, Źródlana 19

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm