Inwentaryzacja budynku poznań


Usługi Geodezyjne adGEO Adam Dudek

Główna 6, 61-005 Poznań

Tel: +48 665 045 010

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Inwentaryzacja budynku poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-10-05

Rozpoczynając budowę domu, każdy inwestor wie, że musi mieć mapę geodezyjną do celów projektowych. Jest ona konieczna w kilku egzemplarzach do tworzenia projektu domu i wszelkich przyłączy. Geodeta będzie potrzebny także po zakończeniu budowy, gdyż konieczna jest tak zwana inwentaryzacja budynku. W Poznaniu można znaleźć dobre biuro projektowe, które wykonuje każdy rodzaj map w tym także inwentaryzację, bez której nieruchomość nie może zostać oddana do użytkowania. Biuro to znajduje się na stronie adgeo.eu, na której dostępny jest także kontakt.

Inwentaryzacja to nic innego jak mapa z naniesionym na nią budynkiem i wszelkimi przyłączami, takimi jak kanalizacja, wodociąg, sieć energetyczna, studnia itp., a także opinia na temat zgodności zbudowanego obiektu z projektem. 

Wspomniana wyżej firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem takich zleceń i zawsze robi to solidnie i szybko ku zadowoleniu klientów, którzy nie mogą się doczekać na zgodę na zamieszkanie w nowym domu. Wykonuje zlecenia nie tylko w Poznaniu, ale także w innych miejscowościach województwa wielkopolskiego. 

http://www.adgeo.eu/inwentaryzacja-budynku


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Komorniki, Malinowa 22

Przejdź

PR9 Sp. z o. o.


Poznań, Źródlana 19

Przejdź

PR9 Sp. z o. o.


Poznań, Źródlana 19

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm