Felgi aluminiowe Poznań


AUTO-RUTKOWSKI

Os. T. Działyńskiego 1g/20, 62-020 Swarzędz

Tel: 530 342 601

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Felgi aluminiowe Poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-10-09

Zastanawiając się nad zakupem aluminiowych obręczy kół do swojego samochodu, zdecydowanie nie można kierować się tylko i wyłącznie ich wyglądem. Choć jest on istotny, to jednak jakość wykonania również ma niebagatelne znaczenie i dlatego najlepiej stawiać na części od znanych producentów, które bez problemu można zamówić w sklepie internetowym firmy Felgar.

Jest to doskonałe miejsce na zakupy nie tylko z tego powodu, że na stronie internetowej felgar.pl można znaleźć części od najlepszych producentów i w wielu pięknych stylach. Firma sprzedaje bowiem w Poznaniu felgi aluminiowe w bardzo dobrych cenach, mając szeroki wybór ich rozmiarów i pomagając w ich doborze do konkretnego auta. Mając do dyspozycji taką ofertę, można bez wydawania ogromnych pieniędzy znacząco poprawić wygląd swojego samochodu, który na pewno zacznie wzbudzać duże zainteresowanie na ulicy.

http://felgar.pl/


Użytkownik inouron dodał komentarz Ocena 5
Felgi aluminiowe, które proponuje nam ten sklep, nie tylko świetnie wyglądają, ale również są w korzystnych cenach. Jak się skusiłem na jeden model w graficie i zakup okazał się trafiony.
Opublikowano: 2019-03-13 11:20:59

Podobne firmy w pobliżu:

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne, Sowia 19

Przejdź

BHP-KOMPLEX


Komorniki, Malinowa 22

Przejdź

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm