Instruktorka tańca


Szkoła Tańca Elite Dance – Warszawa

Racjonalizacji 5, 02-673 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Instruktorka tańca - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-09-08

Jak to jest, że jedni tak pięknie i lekko tańczą, a Wam taniec idzie niespecjalnie? Może warto skorzystać z lekcji tańca i nauczyć się dobrze przynajmniej podstawowych kroków i choreografii? Instruktorka tańca z warszawskiej szkoły tańca, Joanna Grudzień, Wicemistrzyni Polski w Tańcach Standardowych i finalistka Mistrzostw Polski, która ma na swoim koncie wiele turniejów krajowych i zagranicznych. To świetna trenerka tańca, która kształciła się u najlepszych.

Druga z instruktorek Anna Szwajda zaprasza na naukę tańca oraz zajęcia fitnessu, brała udział w wielu turniejach tanecznych zarówno w Polsce, Paryżu, jak i na Florydzie. W szkole tańca Elite Dance prowadzi zajęcia z body buldingu, wzmacniające ciało i rzeźbiące sylwetkę, prowadzi też zajęcia z tańca towarzyskiego.

Inni instruktorzy to Aleksandra Jurga, Mistrzyni Polski w parach, czy też Marcin Zaprawa, który może pochwalić się międzynarodową klasą mistrzowską w stylu latynoamerykańskim, laureat 1 miejsca Mistrzostw Polski par zawodowych i wielu prestiżowych osiągnięć tanecznych.

http://warszawa.elitedance.pl/index.php/instruktor-tanca-warszawa/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm