Badanie fizykochemiczne • https://www.zbadamywode.pl/


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Badanie fizykochemiczne • https://www.zbadamywode.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-20

Jednym z najczęściej wykonywanych badań wody wodociągowej lub wydobywanej ze studni pod kątem jej czystości i przydatności do spożycia jest badanie fizykochemiczne wody, które określa jej parametry fizyczne, jak również zawartość poszczególnych pierwiastków i związków chemicznych. Badanie to pozwala ocenić m.in. barwę wody, jej mętność, zapach, twardość, odczyn pH oraz przewodność. W trakcie analizy fizykochemicznej badane są również azotany, azotyny, żelazo ogólne, mangan oraz jon amonowy.

Innym rodzajem badania wody jest analiza mikrobiologiczna, która pozwala zbadać wodę pod kątem obecności i zawartości w niej bakterii oraz mikroorganizmów. Więcej informacji na temat obu typów badań wody można znaleźć na stronie internetowej zbadamywode.pl, gdzie znajdują się również ceny badań w pakiecie podstawowym oraz poszerzonym.

https://www.zbadamywode.pl/kategoria-produktu/zakres-badan-optymalny/


Użytkownik botea dodał komentarz Ocena 3
Dla mnie oferta na www.zbadamywode.pl jest bardzo wygodna, kiedy chcemy zadbać o jakość spożywanej wody, a co za tym idzie nasze zdrowie. Pierwszym krokiem powinno być jej zbadanie, czy nie zawiera w swoim składzie niepożądanych składników (negatywnie wpływających na ogranizmy ludzi i zwierząt hodowlanych).
Opublikowano: 2018-08-08 15:09:23

Podobne firmy w pobliżu:

P.H. BAU-TEC


Częstochowa , Wilsona 30

Przejdź

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

AQUAWIERT


Miedzybrodzie Bialskie, Bielska 85

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm