Tapeta do malowania


P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tapeta do malowania - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-13

Ekologiczna i przyjazna alergikom tapeta do malowania to innowacyjny pomysł, który może odmienić nawet najbardziej ponure pomieszczenie. Wykonana jest z solidnych materiałów wysokiej jakości, które z łatwością chłoną wilgoć i pozwalają regulować jej poziom. Swobodnie kontroluje przepływ powietrza, przez co mówi się czasem, że "oddycha". Jest również wysoce odporna na zmywanie. Cechuje ją również swoista uniwersalność - można bowiem dobrać do niej dowolny kolor. To także świetny sposób na wygładzenie ścian, które posiadają niewielkie ubytki.

Tapeta do malowania może stać się prawdziwą gratką aranżacyjną. Charakteryzuje się wysoką uniwersalnością oraz funkcjonalnością. Łatwo ją przykleić do ściany. Jest dużo tańszym wyborem niż kafelki, zaś farba prezentuje się na niej dużo lepiej niż na "gołej" powierzchni. Po więcej informacji warto zajrzeć na stylo-dom.pl!

http://stylo-dom.pl/


Użytkownik Ksawery Sikorski dodał komentarz Ocena 4
Pierwszy raz zetknąłem się z tapetą do malowania podczas remontu u mojej babci i muszę powiedzieć, że naprawdę jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Opublikowano: 2018-05-14 10:21:46

Podobne firmy w pobliżu:

NopaBud


Wadowice, os. M. Wadowity 6

Przejdź

NZOZ Revita


Kraków , Kolorowe 21

Przejdź

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm