Filtry przemysłowe


EKO Woda Filtracja Sp. z o.o.

Krakowska 37-45 E, 50-424 Wrocław

Tel: 71 798 93 97

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Filtry przemysłowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-02-03

Podstawą w procesie uzdatniania wody jest jej filtracja. Wykonuje się ją przy użyciu profesjonalnego sprzętu, pozwalającego usunąć z niej stałe zanieczyszczenia, które wpływają negatywnie na jej jakość. Należą do nich na przykład piasek, rdza czy kowalki rur, powodujące zmianę zapachu, koloru czy smaku. 

Na stronie ewf.net.pl znajdą Państwo firmę oferującą profesjonalne filtry przemysłowe różnych typów oraz rodzajów. W ofercie znalazły się m.in. urządzenia siatkowe, z możliwością płukania wstecznego czy workowe -odróżniające się niskim spadkiem ciśnienia przy zachowaniu wysokiej wydajności. Można zamówić tam także urządzenia z wkładami wymiennymi - zapewniające długotrwałe stosowanie na niezmiennie wysokim poziomie wydajności. Wszystkie urządzenia dostępne są online lub w siedzibie firmy w atrakcyjnych cenach. 

http://ewf.net.pl/kategoria/filtracja-mechaniczna-filtry-przemyslowe-do-wody/


Użytkownik Harold dodał komentarz Ocena 3
Na stronie firmy EKO Woda Filtracja Sp. z o.o. kupiłem filtry przemysłowe do swojego zakładu pracy. Solidne wykonanie i atrakcyjne ceny, to proiorytetowe cechy świadczące na korzyść tej firmy.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Podobne firmy w pobliżu:

SuperAutoMarket


Wrocław, Trzebnicka 31

Przejdź

Football Freestyle Dawid Pajor


Wrocław, Wyszyńskiego 22

Przejdź

Football Freestyle Dawid Pajor


Wrocław, Wyszyńskiego 22

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm