https://www.rehab.pl/ - Leczenie bólu głowy Warszawa


REHAB Andrzej Kroszczyński

Kwiatowa 1, 62-800 Kalisz

Tel: 785 752 225

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.rehab.pl/ - Leczenie bólu głowy Warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-29

Ból głowy to jeden z tych problemów zdrowotnych, które nie pozwalają normalnie funkcjonować. Jego leczenie może odbywać się za pomocą sprawdzonych metod, które skutecznie wyeliminują problem oraz pozwolą Ci odetchnąć. W gabinecie Rehab, który prowadzony jest przez lekarza Andrzeja Kroszczyńskiego możesz leczyć ból głowy w trakcie leczenia farmakologicznego oraz zabiegowego.

Leczenie zabiegowe to kilka możliwości, które pozwolą dojść Tobie do dawnej formy! W tm zakresie ból głowy można leczyć Botoxem, zastrzykami do punktów spustowych, zabiegami na nerwach czuciowych oraz na stawach kręgosłupa szyjnego. Każda z tych metod jest na tyle skuteczna, że pozwala uzyskać oczekiwane efekty zdrowotne w szybkim czasie. Leczenie bólu głowy w Warszawie w gabinecie Rehab odbywa się sprawnie, w oparciu o nowoczesne metody i doskonalą wiedzę lekarza. Zobacz aktualną ofertę gabinetu, która znajduje się pod adresem rehab.pl.

https://www.rehab.pl/co-pomaga-na-bol-glowy/


Użytkownik lacka dodał komentarz Ocena 5
Długo męczyłam się z tym bólem i dopiero wizyta w gabinecie Rehab przyniosła mi ulgę. Przy użyciu nowoczesnych metod i we współpracy z lekarzem - te czynniki sprawiły, że głowa przestała mnie boleć.
Opublikowano: 2018-10-05 12:56:38

Podobne firmy w pobliżu:

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne, Sowia 19

Przejdź

LAXO Care Sp. z o.o.


Poznań, Katowicka 11

Przejdź

BHP-KOMPLEX


Komorniki, Malinowa 22

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm